Lite Coin LTC Analiz 11 Ağustos

11.08.2021
28
A+
A-
Lite Coin LTC Analiz 11 Ağustos

Litecoin gösterge analizi Son düşüşe rağmen, kripto fiyatı hareketli ortalamaların üzerinde, bu da altcoin’in yükseliş trendi bölgesinde olduğunu gösteriyor. Kripto para birimi, 14. dönem için Göreceli Güç Endeksi’nin 67. seviyesindedir; bu, LTC fiyatının 70 seviyesinde aşırı alım bölgesine yaklaştığı anlamına gelir. 21 günlük ve 50 günlük SMA’lar aşağı doğru eğimlidir ve bir düşüş eğilimini gösterir.

Litecoin (LTC), son 48 saattir aşırı alım bölgesinde işlem görüyor. Satıcılar fiyatları düşürmek için ortaya çıktı. Litecoin, 21 günlük SMA çizgisinin altına düştüğü için düşüyor. Hareketli ortalamaların altında bir kırılma, altcoini 154$’a düşmeye zorlayacaktır. 154 dolarlık destekte, destek devam ederse altcoin yukarı doğru hareketine devam edecek. Aksi takdirde, satış baskısı devam edecek ve fiyat 146$’a düşecek. Mevcut destek devam ederse yükseliş trendi devam edecek.

Teknik göstergeler:

Ana Direnç Seviyeleri – 500$ ve 540$

Başlıca Destek Seviyeleri – 120$ ve 80$

Litecoin için bir sonraki hamle nedir?

Litecoin düşüş trendinde. Altcoin, son yüksek seviyenin altında konsolidasyona devam etmek için 160 doların en düşük seviyesine geriledi. Bu arada, 9 Ağustos yükseliş trendinde geri çekilen bir mum, %78.6 Fibonacci düzelme seviyesini test etti. Bu geri çekilme, piyasanın yükseleceğini, ancak 1.272 Fibonacci uzatma seviyesinde veya 177.42 $ seviyesinde tersine döneceğini gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara