Litecoin Analiz 16 Nisan

16.04.2019
11
A+
A-
Litecoin Analiz 16 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 70 $, 68 $, 66 $

Dün, 15 Nisan, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilimindeydi. Boğaların fiyatı 96 ve 92 $ direnç seviyelerini test ettikten sonra kripto fiyatı düşüşte düşmüştü. 14 Nisan’da boğa 84 $ direnç seviyesini test etti ve tekrar direndi. Fiyat 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düşerek 76.76 $ ‘dan düştü. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır.

Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatı 60 $ fiyat düzeyinde destek bulacak. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa, kripto’nun fiyatı 84 $ direnç seviyesini tekrar test edecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı 76,76 $ ‘a düştü ve yükseliş hareketine başladı.

Kripto’nun fiyatı 26 günlük EMA’ya ulaştı ve direndi. Fiyatın düşmeye devam etmesi bekleniyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara