Factom Ve Wanchain Kurucusu Jack Lu, Blockchain Enterprise Adoption Hakkındaki Görüşlerini Paylaşıyor

16.04.2019
96
A+
A-
Factom Ve Wanchain Kurucusu Jack Lu, Blockchain Enterprise Adoption Hakkındaki Görüşlerini Paylaşıyor


2018’in blockchain için nispeten kaba bir yıl olduğunu inkar etmek olmaz, ancak birçok uzman, teknolojinin yıl sonundan önce bir kez daha ana akım dikkatini çekeceğinden umutlu.

Bu bağlamda, wanchain ve Factom’un kurucusu Jack Lu — 120 milyon dolardan fazla kombine bir piyasa kapağına sahip iki proje – telefonica gibi büyük isim oyuncularla yaptığı son ortaklıklar hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Hakkında Lu


Jack’in tarihinin farkında okuyucularımızın olanlar için, o ilk geri BTC ile yer aldı 2012. Kısa bir süre sonra, Ethereum adlı bir projeye çekildi — büyük yatırım yaptığı bir para birimi.

Tarafından 2013, Lu factom kurucularından, o da CTO olarak görev bir proje. Bununla birlikte, 2018 yılına gelindiğinde, yerel işletmeler ve Hükümet kuruluşları için geliştirilen bir dizi blockchain teklifi üzerinde çalışmak için üssü Çin’e kaydırdı (bu aynı zamanda Lu, WanChain adlı bir projenin temellerini atmaya başladığında da oldu).

Kripto para Kabulü Belirli Bir Sabır Seviyesi İle Yaklaşılmalıdır
Lu ile yapılan son röportajda, çeşitli endüstrilerin blockchain benimsenmesiyle nasıl başa çıkması gerektiği soruldu.

Bu bağlamda, ana akım firmaların “ kullanımı kolay değil, aynı zamanda çapraz blockchain teknolojisini de kullanan araçlar/ DApps”oluşturmak için daha Birleşik, tek sivri bir özveri olması gerektiğine dikkat çekti.

Buna ek olarak, bir kez “tek, kullanıcı dostu bir uygulama” acemi/Ara blockchain meraklıları için tasarlanabilir, teknolojinin kitlesel benimsenmesi nihayet büyük bir şekilde kalkacaktır.

Daha sonra ekledi:

Blockchains arasındaki birlikte çalışabilirliğin geleceği için ideal vizyon, kullanıcının uygulamalarla etkileşime girdiği, değer ve verilerin arka planda birden fazla blockchains arasında aktarıldığı herhangi bir bilgi olmadan bir dünyadır. Bununla birlikte, bu noktaya ulaşmak için, endüstri arasında çok iyi kurulmuş standardizasyon ve Spesifikasyonlar olmalıdır.

Son olarak, blockchain benimsenmesine geldiğinde oynamak için büyük bir role sahip olan bir başka belirleyici faktörün daha yeni düzenlemelere ihtiyaç olduğunu söylemeye devam etti (bu, merkezi yetkililerin müdahalesini içermiyordu).

Lu Son Telefonica Ortaklığı Hakkında Açılır


Düzenli okuyucularımızın çoğu, lu’nun yakın zamanda güvenli bir çapraz zincir cüzdan prototipi oluşturmak için Telefonica ve Rivetz ile ortaklık kurduğunu hatırlayabilir. Aslında, birçok raporlara göre, bu cihaz tüm Barcelona yaklaşan Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye ayarlanır.

“Ben mobil cihazlar katlanarak iş her sektörde uygulamaların kullanımını artan geleneksel teknoloji endüstrisi ile gördüklerine benzer bir alım eğrisi göreceksiniz inanıyoruz.”

Son olarak, Pundix’in çekirdek dev ekibinin şu anda yalnızca dijital varlıklardan oluşacak küresel bir ödeme ekosistemini teşvik etme sürecinde olduğunu ortaya çıkarmaya devam etti:

PoS (satış noktası) cihazları
Kripto cüzdanlar
Son Almak
Bu parçayı kapatırken, kripto piyasasının sürekli gelişen doğası nedeniyle, yılın geri kalanı için endüstriyi büyük ölçüde tanımlayacak birkaç Trend seçmek zor olduğunu belirtmeliyiz.

Şimdi, geleceğin bu gelişen alan adı için ne sakladığını görmeye devam ediyor

Kripto Haber