XRP Analiz 16 Nisan

16.04.2019
19
A+
A-
XRP Analiz 16 Nisan

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.32 $, 0.30 $, 0.28 $

Dün, 15 Nisan, XRP fiyatı düşüş eğilimindeydi. XRP fiyatı dün düşmeye devam etti. 11 ve 12 Nisan’da, kripto’nun fiyatı daha önce 0.32 doların en düşük seviyesine düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı. Boğalar yükseliş hareketi yaptılar ve 26 günlük EMA’yı test ettiler ve direndiler. Kripto’nun fiyatı 0.31687 $ ‘a düştü ve bir yükseliş hareketi başlattı.

Kripto’nun fiyatı hala EMA’ların altında, bu fiyatın düşebileceğini gösteriyor. Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatı 0.31000 $ lebvel seviyesinde destek bulacak. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kırarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. 12 günlük EMA yatay fiyat eğilimi gösteriyor ve fiyatın aralıklarla sınırlı olduğunu gösteriyor. Boğalar, 12 günlük EMA’ya ve 26 günlük EMA’ya yaklaşıyor.

Eğer boğalar EMA’ları kırmayı başarırsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara