Litecoin Analiz 14 Mayıs

14.05.2019
41
A+
A-
Litecoin Analiz 14 Mayıs

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 90 $, 92 $, 94 $
    Destek seviyeleri: 88 $, 84 $, 82 $

Dün, 13 Mayıs, Litecoin fiyatı hala 92 $ direnç seviyesinin altında değişiyordu. Boğalar ve ayılar 85 $ ile 92 $ arasında bir fiyatla işlem görüyorlardı. 12 Mayıs’ta, satıcılar düşük fiyat aralığını ve LTC fiyatını iki gün boyunca konsolide ettiler. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın fiyatı yükseliyor. Bugün, boğalar yüksek fiyat seviyesine doğru ilerliyor.

Artan yönde, eğer boğalar üst fiyat seviyesini kırmayı başarırsa, kriptonun önceki 96 $ fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor. Ancak, eğer boğalar üst fiyat seviyesini kıramadıysa, fiyat hareketi iki yatay çizgi arasında dalgalanacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, güçlü alım sinyalini gösteren 2,0 çizgisinin üzerindedir. Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı bir dizi bağlı hareket içinde. Hareketli ortalamalar, yatay seyir eğilimi gösteriyor ve LTC fiyatının bir sınır hareketi içinde olduğunu gösteriyor. Son dört günde, boğalar üst fiyat seviyesini test etti ancak kıramadı. Bugün fiyat hareketi yükseliş eğilimini izliyor ve alıcıların 92 $ fiyat seviyesini belirlemesi bekleniyor. Bu arada, kripto’nun fiyatı yazarken olduğu gibi 90.56 $ ‘dan işlem görüyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara