Litecoin Analiz 29 Temmuz

29.07.2019
16
A+
A-
Litecoin Analiz 29 Temmuz

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 100 $, 110 $, 120 $
    Destek seviyeleri: 80 $, 70 $, 80 $

Geçen hafta, Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA’ya karşı direnç gösterdikten sonra düşüş eğiliminde yer aldı. 23 Haziran’da, boğalar 140 $ genel direnç karşısında direndi ve piyasa düşüş düzeltmesi yaptı. Ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı.

16 Temmuz’da, düşüş eğilimi, 80 $ fiyat seviyesinin desteğiyle düzeltildi. 17 Temmuz’da, boğalar EMA’ların üstünde kırılmak için yukarı doğru harekete geçti ancak direndi. LTC fiyatı EMA’ların altında değişiyor. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa, kripto’nun fiyatı 140 $ direnç seviyesini tekrar test edecek.

Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, madeni para EMA’ların altındaki hareket mesafesine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.
LTC / USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişen

1 saatlik grafikte, LTC fiyatı yatay bir seyir izliyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak eğimlidir. 27 Temmuz’da, boğaların fiyatı 96 $ seviyesinde kaldı ve piyasa 88 $ ‘ın altına düştü. Kripto’nun fiyatı 88 ABD doları ve EMA’ların üzerindedir. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz 

kriptopara