İOTA Analiz 30 Temmuz

30.07.2019
17
A+
A-
İOTA Analiz 30 Temmuz

IOTA / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 0,50 ABD Doları, 0,55 ABD Doları, 0,60 ABD Doları
    Destek Seviyeleri: 0.40 $, 0.35 $, 0.30 $

Geçen hafta IOTA’nın fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında bir aralıkta hareket etmişti. Boğalar, düşüş düzeltmesinin ardından 12 günlük EMA tarafından daha önce direnç görmüştü. Geçmişe bakıldığında, madeni para 15 Mayıs’tan beri menzilli bir hareket halindeydi. IOTA fiyatı Doji ve Spinning üstleri gibi küçük gövdeli şamdanlar ile karakterize edildi.

Bu şamdanlar, mevcut piyasa fiyatındaki alıcılar ve satıcılar arasındaki kararsızlığı açıkladı. Küçük şamdan grafiği grafiğe hakim olduğu sürece, fiyat EMA’ların altında kalmaya devam edecektir. 27 Haziran’da, ayılar menzilli hareketten ayrıldı ve düşüş eğilimi gösterdi. 16 Temmuz’da düşüş eğilimi 0.2500 $ destek seviyesinde düzeltildi.

Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı yükselecek ve 0.5000 $ direnç seviyesini test edecek. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üstünden geçemezse, yazı parası EMA’ların altındaki hareketine devam edecektir. Bu arada, IOTA pazarı günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.


IOTA / USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişen

1 saatlik grafikte, IOTA’nın fiyatı yatay bir trend bölgesinde yer alıyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak eğiliyor. 27 Temmuz’da, kripto’nun fiyatı 0,28000 ABD doları seviyesine düştü ve menzile bağlı bir harekete devam etti. Bununla birlikte, IOTA fiyatı günlük stokastikin aşırı satılmış bölgesinde, ancak% 40 aralığının üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz 

kriptopara