Litecoin (LTC) Analiz 11 Mart

11.03.2019
43
A+
A-
Litecoin (LTC) Analiz 11 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Geçen hafta, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Şifrenin fiyatı 60 dolara yükseldi ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyordu. Boğalar, 60 $ direnç seviyesinin üzerine çıkamadı. 9 Mart’ta, aylar 26 günlük EMA’nın desteğine ulaşmak için 12 günlük EMA’nın altına düştü. Artan yönde, eğer 26 günlük EMA devam ederse, boğaların EMA’ların üzerinde yükseliş eğilimi göstermesi muhtemel.

O zaman 60 $ ‘lık direnç seviyesinin olası bir tekrar test edilmesi muhtemeldir. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların kırılmasını tamamlarsa, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine girecek. O zaman önceki düşüklerin tekrar test edilmesi mümkündür. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanıyordu. Kripto’nun fiyatı artık EMA’ların üstünde ve bu da fiyatların yükselebileceğini gösteriyor.

Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, boğaların 60 $ ‘lık bir önceki yüksek seviyeye ulaşmak için sürekli bir hareketi olacak. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.