XRPL Labs, WooCommerce E-Ticaret’in 3 Milyon Çevrimiçi Mağazasına XRP Ödeme Eklentisini Getirmeyi Hedefliyor

11.03.2019
31
A+
A-
XRPL Labs, WooCommerce E-Ticaret’in 3 Milyon Çevrimiçi Mağazasına XRP Ödeme Eklentisini Getirmeyi Hedefliyor

Ripple, sınır ötesi ödemelerle hızlı sınır ötesi ödemeler için önemli bir katalizör oldu, bu da xRapid ağının tamamının çalışmasının bir parçası. Tüm bu ürünlerle birlikte, Ripple şifreleme para birimine tamamen yeni bir seviye getirmeyi başardı. Şimdi, bir Ripple destekli başlangıç Wietse Wind’in tweet’lerine göre belirteci e-ticaret yoluyla ana akıma getirmeyi umuyor.

Wietse Wind liderliğindeki XRPL Labs, önümüzdeki iki-üç yıl boyunca Ripple tarafından finanse edildi ve geliştiriciler için yeni bir ödül mevcut. Tek yapmaları gereken WooCommerce ve XRP’ye bağlanabilecek bir eklenti oluşturmak. Herkes ödülün kazanmasına katkıda bulunabilir ve zaten 950 dolar olan 3.000 XRP kazanmıştır.

WooCommerce, yaklaşık 3,3 milyon web sitesi tarafından zaten kullanılıyor ve web’deki lider ödeme platformlarından biri haline geldi ve hatta WordPress ile çalışmak üzere programlandı. W3Techs verilerine göre, WordPress şu an internette olan tüm web sitelerinin% 33’üne güç sağlamaktadır.

Şu anda, XRPL, merkezi olmayan bir takas, mobil cüzdan ve diğer öğelerin yanı sıra soğuk kripto depolamayı destekleyen bir işletim sistemi de dahil olmak üzere birçok proje üzerinde çalışıyor. Ripple’ın yatırım kolu Xpring, XRP’yi ödül için katkıda bulundu, ancak tutar açıklanmadı. Ancak, çabalarına iki çalışanı eklerken, Wind’in çalışmalarını desteklemek için katkılarının yeterli olduğu ortaya çıktı.

kriptopara