EOS Analiz 11 Mart

11.03.2019
20
A+
A-
EOS Analiz 11 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Geçen hafta, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı yükseliş eğiliminde 3.91 dolara yükseldiğinde 3.26 doların en düşük seviyesindeydi. 7 Mart’ta, kripto’nun fiyatı 4.0 $ fiyat seviyesini test etti ve 3.80 $ fiyat seviyesinin altına doğru bir düzeltme yaptı.

Fiyat 26 günlük EMA desteğine düştü ve yükseliş hareketi başladı. Artan yönde, EOS fiyatlarının yükselmesi muhtemel, ancak 4,00 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir.
Ayrıca, stokastik aşırı satış bölgesinin dışında ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yatay bir seyir izliyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, yatay eğilimi gösterir ve yatay eğilimi gösterir. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında ve üstünde dalgalanıyor.

Bugün, EOS fiyatı yazı yazarken 3.77 dolardan işlem görüyor. Kripto fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteren EMA’ların altında. Stokastik gösterge aşırı satım bölgesi dışında ancak% 60 aralığının altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara