COTI

10.03.2019
904
A+
A-
COTI

Temel Protokol İnşa Eden Fin Teknik Şirketi

COTI, merkezi olmayan ödemeler için optimize edilmiş, tüccarlar, devletler, ödeme dApp’leri ve istikrarlı kripto para verenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış dünyanın ilk blockchain protokolüdür.

COTI Pay, ilk uygulamamız zaten 5.000 tüccar ve 80.000 kullanıcı ağına sahip. COTI, blockchain platformlarının eksikliklerini gidermek için onları ana ve günlük işlem ihtiyaçlarını desteklemek için uygun olmayan bir DAG (yönlendirilmiş asiklik grafik) defteri kullanır.

COTI Hakkında

COTI, merkeziyetçi ödemeler için optimize edilmiş, tüccarlar, hükümetler, merkeziyetçi ödeme ağları ve istikrarlı kripto para verenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış dünyanın ilk blockchain protokolüdür. COTI Pay, ilk uygulamamız zaten 5.000 tüccar ve 80.000 kullanıcı ağına sahip.

Günümüzün blockchain platformlarının çoğu ödemeler için değil dApp’ler için optimize edilmiştir. Ayrıca günlük işlemsel kullanım için gerekli altyapıyı ve araçları da sağlamazlar. Bu, kimlik kullanımı, güven, istikrar, ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem maliyetleri ile ilgili sayısız zorluğa sahip olmasının yanı sıra, ana kullanım için kripto para birimlerinin benimsenmesini engelleyen bir sorun.

COTI, bu eksiklikleri gidermek için bir DAG (yönlendirilmiş asiklik grafik) defteri kullanır ve saniyede on binlerce işlemi işlemek için aşırı ölçeklenebilirlik, fiyat istikrarı mekanizmaları ve düşük maliyetler sunar. Platformun beta sürümü bu ay piyasaya sürülecek.

COTI’nin 30+ kişilik ekibi, daha önce IBM (eski araştırma başkanı), Ripple (eski CRO), Blackrock (eski CIO), Investec bankasında (eski CEO) ve İsrailli kriptograflarda görev alan yüksek tecrübeli bireylerden oluşuyor. seçkin ordu istihbarat birimleri.

İco Başlama : 31,03,2019

İco Bitiş : 14,03,2019

Kripto Haber