Coinimp

10.03.2019
115
A+
A-
Coinimp

Webde Para Kazanma İşleminde Yaklaşan Devrim

IMP, kullanıcının herhangi bir ek işlem yapmasına gerek kalmadan belirli bir içerik parçasının gösterilme sayısını belirten bir pazarlama terimi olan “Gösterim” için kısadır. Projenin kendisi modern reklam pazarında devrim yapmayı ve aynı zamanda tüm katılımcılar için daha rekabetçi ve karlı olmasını beklemektedir. 

Token satışında elde edilen belirteçler en az 1000 gösterim karşılığında değişebilir. IMP, CryptoNight’ın özelleştirilmiş bir sürümünü temel alan bir blockchain olan Webchain üzerine kuruludur. Arayüzü, geliştiricilerin kendi DApp’lerini oluşturmalarını ve web siteleri ve Nesnelerin İnterneti tarafından güvence altına alınan ERC20 & ERC223 akıllı sözleşmeleriyle belirteçleri başlatmalarını sağlayan ETC ile de uyumludur.

Coinimp Hakkında

Teklifimiz, bir reklamın gösterimini saymak için bir pazarlama terimi olan “Gösterim” den gelen IMP olarak adlandırılıyor. IMP belirteç sahipleri (reklamverenler veya yayıncılar), ödemenin bir parçası olan hiçbir aracı kurum olmadan CoinIMP’de inanılmaz düşük fiyatlarla işlem yapabilecek.

kripto para reklamlara yapılan büyük ve haksız yasağa yanıt olarak, bu projelere alternatif olarak hizmet etmek için dostane bir çözüm bulmak açıkça gerekliydi, bu yüzden IMP belirteçlerini kripto para dostu bir reklam platformunda çalışacak şekilde yaptık. İçeriğiniz yasa dışı olmadığı ve yapay olarak trafik üretmek için herhangi bir yol kullanmadığınız sürece, ağımızdan dışlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İco Başlama : 01 ,01,2019

İco Bitiş : 30,06,2019

Kripto Haber