LivenPay (LVN Token)

25.03.2019
17
A+
A-
LivenPay (LVN Token)

Livenplay Nedir?


Liven günlük kullanım için bir blockchain tabanlı gıda ekonomisidir. Platform gıda ve içecek endüstrisi için tasarlanmış bir mobil ödeme ağ geçidi ve ekosistem olarak hareket edecektir.

Liven sayesinde, kullanıcılar restoranları keşfedebilir ve platformun yardımcı simgesi olan LVN’İ kazanırken anında mobil ödeme yapabilirler. Liven, hizmetleri sayesinde, fiyat volatilite, karmaşıklık ve diğer finansal sistemlerle bütünleştirmede zorluklar gibi kripto para birimlerinin eksikliklerini çözebileceğini amaçlamaktadır.

Liven platformu, platformun sıradan insanlar tarafından düzgün bir şekilde benimsenmesini kolaylaştıran ve binlerce ticari fiat veya kripto para işlemi gerçekleştirebileceği için tüketiciler ve işletmeler için daha erişilebilir hale getiren bir LivenPay API olan satış noktası entegrasyonuna sahip olacak.

LivenPay kripto para Uygulaması Nasıl Çalışır


Canlı ekosistem, kullanıcılar, tüccarlar, e-ticaret, dış token borsaları, hayır kurumları ve canlı platformdan oluşur. Ekosistem, cryptocurrencies ile günlük müşteri işlemleri arasındaki boşluğu, kullanıcıların ağ üzerindeki canlı tüccarlarla yaptıkları tüm işlemler için ödüllendirildiği ödül tabanlı token ekonomisi ile köprü kuracaktır.

Örneğin, bir kullanıcı Liven platformu üzerinden bir yemek satın aldığında ve banka hesaplarına bağlı olan Liven mobil uygulaması aracılığıyla faturayı ödediğinde, kullanıcı ödül olarak ödenen toplam tutarın bir yüzdesini alacaktır.

Akıllı Sözleşmeler ödülleri LVN kaynağı ne olursa olsun, dağıtılmış, böylece istikrar platformu sunmak için Biraz var merkeziyetçi ödülleri protokol geçerli olacaktır. Kullanıcı ödül kullanma, canlı cüzdanında saklama veya aday gösterilmiş hayır kurumlarından birine bağış yapma özgürlüğüne sahiptir.

ÜCRETSİZ Liste


Liven platformundaki tüccarlar, mekanlarını ücretsiz olarak listeleyerek platforma maruz kalacaklar. Bununla birlikte, genellikle platformda işlenen işlemlerin bir yüzdesi olan başarı temelli bir hizmet ücretine sahip olacaklar.

Liven, kullanıcılarına binlerce fiat ve kripto para işlemlerini işleyen ve kullanıcıları LVN jetonlarıyla ödüllendiren çift piyasa sistemine erişim sağlayacaktır. Liven ağındaki tüccarlar, kullanıcı tarafından hangi ödeme yöntemine bakılmaksızın fiat para birimlerinde veya LVN jetonlarında ödenmek isteyip istemediğine karar verme özgürlüğüne sahiptir.

LivenPay Faydaları


Hayırsever Bağış Toplama


Hayır kurumları, her işlemin sonunda kullanıcıların LVN ödüllerini doğrudan kendi seçtikleri kar amacı gütmeyen bir organizasyona iletme seçeneğini alacağı için, Liven platformundaki potansiyel bağışçılara erişebilir.

Şeffaf Dönüşüm Oranı


LivenPay, kullanıcıların LVN jetonlarının herhangi bir anda satın alabileceği mal ve hizmet miktarını bilmelerini sağlayan dönüşüm oranına şeffaf bir LVN’YE sahiptir. Şeffaf dönüşüm oranları da lvn değeri sık sık dalgalanma olmadığından emin olun.

Mevcut Ödeme Ağı


Şu anda, 1000’den fazla iş blockchain projelerinin çoğu için geçerli değildir özel bir ödül protokolü ile ağı kullanarak gıda satın 400.000’den fazla tüketici ile Liven platformunda askere vardır.

Kripto Haber