LTC 23 Ocak Analiz

23.01.2019
28
A+
A-
LTC 23 Ocak Analiz

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
    Destek Seviyeleri: 30 $, 28 $, 26 $

Dün, 22 Ocak, Litecoin fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Boğalar, ayı kıramadığı için 30 $ fiyat seviyesini savundular. Yükseliş eğilimi bölgesinden itibaren yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Bugün, boğa 32 $ fiyat seviyesine ulaştı ve 34 $ fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor.

Boğalar 34 $ fiyat seviyesini geçerse, LTC fiyatı 31 $ ve 34 $ fiyat seviyelerinin dışında olacak. Ayrıca stokastik aşırı alım bölgesinde ancak kriptoların güçlü bir yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteren% 80 aralığının üzerinde.


LTC / USD Kısa Vadeli Eğilim: Bullish

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğiliminde idi. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseleceğine işaret eden yükseliş eğilimi gösteriyor. Yatırımcılar, kripto fiyatının destek seviyesinde tuttuğu 30 $ fiyat seviyesi kadar uzun alımlar başlatacaklar. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 60 aralığının altında ve bu da kriptonun düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara