LTC Analiz 18 Mart

18.03.2019
18
A+
A-
LTC Analiz 18 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
    Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Geçen hafta, Litecoin’in fiyatı yatay bir seyir izliyordu. Litecoin fiyatı bir dizi bağlı hareket içinde 56 $ üzerinde değişiyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay eğilimi gösterirken yatay eğilimi gösterirdi. 15 Mart’ta, fiyatlar 62.26 $ ‘a yükselirken boğalar EMA’ları kırdı. Ayılar 61.54 $ ‘ın en düşük seviyesine doğru aşağı yönlü bir düzeltme yaptı. Bugün, boğalar 64 $ direnç seviyesini kırmak için başka bir yükseliş hareketi yapıyor ama yine düştü

Artan yönde, eğer boğalar 64 $ direnç seviyesini kırarsa ve bunun üstünde fiyat devam ederse, Litecoin fiyatı 70 $ ‘a yükselecek. Öte yandan, eğer boğalar 64 $ fiyat seviyesinin üzerinde bir fiyatı koruyamazlarsa, kripto’nun fiyatı düşecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Kripto’nun fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler yapıyor. LTC fiyatı yazı yazarken 62.89 $ ‘dan işlem görüyor. Fiyat seviyesini ve trendin süresini belirlemek için bir trend çizgisi çizildi. Fiyat trend çizgisini kırmadan test etmeye devam ederse, eğilimin devam ettiği söylenir.

Bu arada, fiyat trend çizgisini kırarken trend sonlandırıldı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara