LTC Analiz 20 Şubat

20.02.2019
32
A+
A-
LTC Analiz 20 Şubat


1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Boğalar 48 $ direnç seviyesini üç kez test ettiler ancak her denemede püskürtüldü. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düştü. Ancak, boğalar EMA’ların üzerinde bir geri dönüş yapıyor.

Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto düşme eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor. LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 19 Şubat, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 18 Şubat’taki yükseliş eğilimi, eğilim çizgisinin kırıldığı bir sonraki gün sona erdi. Kripto’nun fiyatı trend çizgisinden uzaklaştı ve 12 günlük EMA’nın desteğine düştü. Boğalar, 48 $ direnç seviyesini tekrar ziyaret etmek için başka bir girişimde bulunuyorlar.

Artan yönde, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde kalmaya devam ederse ve 48 $ direnç seviyesi kırılırsa, kripto fiyatı artabilir. Olumsuz tarafı, eğer fiyat EMA’nın altına düşerse, kripto 40 $ fiyat seviyesine düşecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara