LTC Analiz 19 Mart

19.03.2019
22
A+
A-
LTC Analiz 19 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 18 Mart, Litecoin fiyatı düşme eğilimindeydi. Dün, boğa 62 $ fiyat seviyesini test etti ve kripto’nun fiyatına karşı çıktı. Ayılar, 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı, 58.70 $ ‘a düştü ve bu da bir dizi bağlı hareketle sonuçlandı. Düşme eğilimi bölgesinde iken boğalar 12 günlük EMA’yı bunun üzerinde kırmak için test ediyor. Litecoin fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 59.40 $ ‘dan işlem görüyor.

Boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, kripto’nun fiyatı önceki 60 $ ve 62 $ değerindeki yüksek seviyelere tekrar çıkacak. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kriptonun fiyatı 54.91 $ ‘a düşebilir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Dün, ayılar, 61 $ fiyat seviyesindeki boğalara direnç gösterdikten sonra EMA’ların altına düştü. LTC fiyatı 58 $ ‘a düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kalıyor. Boğalar EMA’ların üzerinde kırılmaya çalışıyor.

Eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkmazsa, kripto’nun fiyatı menzil sınırlı hareketine devam edecektir. Öte yandan, kripto’nun fiyatı düşüş eğiliminde olduğu için düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara