Litecoin LTC Analiz 21 Mart

21.03.2020
21
A+
A-
Litecoin LTC Analiz 21 Mart

LTC madeni para son zamanlarda 43 $ ‘lık bir reddetme ile karşı karşıya kaldı; 41 dolarlık destek oluşturdu.

    Yükseliş trendi çizgisi oluştu ve pazar lehine kalırsa bozulmadan kalabilir
    Teknik göstergeler şu anda karışık sinyaller veriyor; madeni para yeni bir yükseliş mumu oluşturdu.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin, bugün sabahından bu yana 40 $ ‘ın üzerine çıktığı için yükseliş eğilimi ile işlem görüyor. Madeni para, bugün önemli ölçüde yükselen mevcut piyasa hissi ile hızlanıyor. Bitcoin 6000 doların üzerine çıkarken, XRP ve ETH de direnç seviyelerini pozitif bir önyargı ile test ediyor.

LTC dün 34,95 dolardan açıldı ve ilk saatlerde aynı bölgede kaldı. kripto para 40 doların 18:00 UTC’ye yükseldi ve kapanmadan önce 40 doların üstünde bir tane daha vardı.


Litecoin Fiyat Tablosu

Bugün, madeni para yükseliş trendi çizgisinin gerçekleştiği 38 $ civarında bir düşüş oluşturdu. LTC fiyatı 43 $ ‘a kadar yükseldi ve bir süre için 41 $’ ın altına çekildi. 12:37:03 UTC’de, LTC coin 41.53 $ ‘dan işlem görüyor.

Litecoin için teknik göstergeler yaklaşan fiyat momentumu hakkında karışık sinyaller veriyor. kripto para 200 günlük EMA çizgisinin üzerindeyken, basit hareketli ortalamalar da yükseliş bölgesinde. Özellikle, MACD grafiği Sinyal çizgisi yukarıdayken düşüş bölgesine girecek şekilde ayarlanmıştır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara