Litecoin LTC Analiz 3 Ağustos

03.08.2020
32
A+
A-
Litecoin LTC Analiz 3 Ağustos

Basın zamanında Litecoin (LTC), dün 24 saat boyunca 59 dolar civarında bir fiyat alanı kaydettikten sonra 56 dolar civarında işlem gördü. Gün içi piyasasında yükseliş eğilimi ile LTC / USD fiyat eğilimi üst 20 günlük Bollinger Bandını kırmaya yakın.

Bitcoin, Ethereum ve XRP pompaları ile birlikte Litecoin fiyatı piyasaya çıktığında ve bugün BTC’nin göze çarpan bir süre için 10.9k $ civarında işlem yaptıktan sonra ticaret seansının sadece birkaç saatinde ihlal edildi.

LTC, bugüne kadar yarım yılda toplam yaklaşık 5.5 milyon ağcı çekti ve küresel kripto pazarının ilk 10 parası arasında yer aldığı için uzun vadeli en iyi yatırımlardan biri olduğuna inanılıyor.

24 saatlik grafikte Litecoin,% 50.0 Fib Retracement seviyesinin üzerinde artış gösteriyor. Ayrıca, LTC / USD fiyat eğilimi Mart ayında piyasa çöküşünden güçlenmeye başladıktan hemen sonra% 38.20 Fib Retracement seviyesinin altında kaldı. İstikrarlı bir momentum eksikliği nedeniyle, Litecoin yanal olarak 50 $ ‘ın altında işlem görüyordu ve son taşkınlık ile birlikte şimdi% 50.0 Fib’ın üzerine çıktı. Ayrıca, madeni para son aylardaki yükseliş eğilimi ile 5 aylık direnci kırdı, ancak 59 doların üzerinde güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara