LTC Analiz 9 Nisan

09.04.2019
16
A+
A-
LTC Analiz 9 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
    Destek Seviyeleri: 80 $, 78 $, 66 $

Dün, 8 Nisan, Litecoin fiyatı düşme eğilimindeydi. 6 Nisan’daki düşüş eğilimi dün olduğu gibi devam ediyordu. Fiyat düştü ve 12 günlük EMA ile 26 günlük EMA’nın en düşük seviyesi 87,36 dolara ulaştı. Kripto’nun fiyatı, düşme eğilimi bölgesindeyken 87 $ fiyat seviyesinin üzerindedir. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır.

Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, LTC fiyatı 81 $ fiyat seviyesine ulaşacaktır. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa boğalar 96 $ direnç seviyesini tekrar test edecekler. 96 $ direnç seviyesi, boğaların, şifreleme para biriminin önceki yüksek seviyesine ulaşmasını daha da ilerletmesini engelledi. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Dün aylar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı şimdi EMA’ların altında işlem görüyor.

Boğalar 12 günlük EMA’yı test etti ve tekrar direndi. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara