LYNCHPIN TOKEN

07.03.2019
68
A+
A-
LYNCHPIN TOKEN

Kripto Para ‘da Kritik Sorunları Çözer

Kripto Para sektöründe kritik sorunları çözen bir belirteç. Dijital varlıkları
Kripto Para endüstrisindeki büyük sorunları çözen bir belirteç oluşturmak için harcanabilir hale getirmek. Öncelikle tokenomics ile sorunları çözmek. Bir projede volatilite, içsel değer eksikliği, enflasyon ve deflasyon ve fayda eksikliğini çözen güçlü tokenomikler var.

LYNCHPIN TOKEN Hakkında

Lynchpin (LYN) belirtecinin doğuşu, kriptokrasi endüstrisindeki kritik sorunları çözen bir belirteç oluşturmaktır.

Kripto para biriminin ilerlemenin bir yolu olduğuna inanıyoruz, ancak piyasadaki mevcut durumun düzeltilmesi gereken birçok sorunu var. Bugün piyasayı sarsan sorunları gidermek için şu anda pazara geliyoruz ve çoğunu çözebileceğimize inanıyoruz. 

Size sektördeki en kritik sorunları çözen iyi bir eko sistemi ile her yönden bir simge verebilmemiz için birçok endüstri uzmanıyla birleştik ve ortak olduk. Temel nedenimiz, tüm kripto pazarını çapraz ağ oluşturma yeteneklerinde sıvı olacak şekilde birleştirmek ve kripto para birimi pazarındaki herkes için çözümler üretmektir. Görüşümüze göre, tüm endüstrinin başarısızlığa uğramaması gerektiğine ve geleceğin endüstrisini büyütmek için ilerlemenin ortak bir hedefi ile ilerlemek için bir araya gelmesi gerektiğine inanıyoruz.

İco Başlama : 15,11,2019

İco Bitiş : 01,05,2019

Kripto Haber