Little Phil

07.03.2019
24
A+
A-
Little Phil

Şimdi herkes bir hayırsever olabilir

Blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş küçük Phil platformu, halka açık bir defter, akıllı sözleşmeler ve benzersiz dijital kimlikleri (UDID) kullanarak yardım kurumlarına, UDID’ye ihtiyaç duydukları Etki Belgesini kullanarak yardım meseleleriyle olan güven sorunlarını gidermek için tamamen yeni bir yoldur.

Hayır kurumuna verme konusunda yeniden güven oluşturmak. Küçük Phil, insanların büyük bir miktar vermeden bir hayırseverin gözetim, kontrol ve duygusal bağlantılarına sahip olmalarını sağlamak için pozitif bir psikoloji çerçevesi etrafında tasarlanan blockchain teknolojisi ve kullanıcı deneyimini (UX) kullanıyor.

İnsanlar akıllı telefonlarıyla kendi şartlarını yerine getirebiliyor ve aldıkları ana kadar verdiklerini takip edebiliyorlar. Bu, onların sebepleri üzerindeki olumlu etkilerini gerçekten hissetmelerini sağlayan ilgi çekici bir deneyim yaratacaktır. Buna ek olarak,

Little Phil Hakkında

2016 yılında, dünya çapında hayır kurumlarına tahmini 500 milyar ABD doları bağış yapılmıştır. 

Bu fonların bir kısmı için daha iyi rekabet edebilmek için, hayır kurumları fon sağlama faaliyetlerinde genellikle üçüncü taraf pazarlama firmalarına güvenirler. Telefonla pazarlama ve sokak reklamı gibi bu firmaların kullandığı geleneksel pazarlama yöntemleri, Millennials ile çekiş bulamıyor. Ayrıca, bu firmaların birçoğu, halkın güvenini yitiren ve yardım endüstrisinin itibarını zedeleyen taktiklerle uğraşmaktadır.

Bir pizza teslimatını izleyebileceğimiz veya Uber’imizin ne kadar uzakta olduğunu görebileceğimiz bir çağda, neden paramızı tüm nedene bağış yaptığımız andan itibaren takip edemiyoruz? Milenyumlar, katkılarının yarattığı doğrudan etkiyi görerek alıcılarla duygusal olarak bağlantı kurma yeteneği de dahil olmak üzere, verimleri üzerinde daha fazla şeffaflık ve kontrol beklemektedir. Hayırsever bağışların çoğunluğu yaşlanmakta olan bir nüfustan geldiği için, bağış toplama yaklaşımlarının Millennialları daha iyi bir araya getirmesi gerekir veya gelecek 10 ila 20 yıl içinde genel halktan yapılan bağışlarda önemli bir azalma olacaktır.

Kripto Haber