Menapay ICO (MPAY)

28.01.2019
244
A+
A-
Menapay ICO (MPAY)

MenaPay, Orta Doğu ve Afrika’daki ilk, tamamen destekli blockchain tabanlı ödeme yeridir. MenaPay, geleneksel ödeme yöntemlerini blockchain tabanlı tam destekli bir Kripto para birimi ile değiştirir. Bu, günlük yaşamın her yönü için işlemleri mümkün kılmak için güvenli ve şeffaf bir ödeme ağ geçidi sağlar.

Menapay Nedir

MenaPay, dünyadaki en büyük nakitsiz toplumu oluşturmak için ilk blockchain tabanlı banka dışı dijital ödeme kapısıdır. Öncelikle MENA bölgesine odaklanır.

MenaPay, kullanıcıların günlük yaşamda güvenli, hızlı ve merkezi olmayan bir şekilde para aktarmalarını sağlar.

MenaPay MENA’ya birincil pazar olarak odaklanmaktadır. Uygun ve güvenilir bir dijital ödeme çözümü sağlamak için bölgede çok önemli olan İslami finans kurallarına tamamen uygundur. Blockchain teknolojisi, taraflar arasındaki para işlemleri ve yatırımlardan elde edilen kazançlarla ilgili İslami finans kurallarının gereksinimlerini karşılar.

Bölgede İslam’ın üç büyük ifadesi oldukça önemlidir: Faiz yasaktır. İnsanlar faiz yoluyla kar elde edemezler. 
2 taraf arasındaki herhangi bir borç işlemini onaylamak için en az 2 tanık olmalıdır. Para ile para kazanmaya, ancak insanlar gerçek bir çalışma işine ve / veya varlığa yatırım yaparlarsa izin verili

Adı:Menapay

sembol:MPAY

ICO Başlat:15,02,2019

ICO Sonu:        15,03,2019

Kripto Haber