Fatum ICO (FTM)

28.01.2019
122
A+
A-
Fatum ICO (FTM)

Fatum Nedir?

  • RNG Coin ile Bitcoin, Litecoin ve diğer kripto-para birimlerinde kullanılan randomizasyon algoritmasını temel alan rasgele sayıları üretiyoruz. Rasgele sayılar üretmek için RNG Coin‘in yerleşik işlevselliğinden dört 32-byte dizilim kaynağı kullanıyoruz. Başka bir deyişle, Fatum’daki rasgele sayı üreteci, hiç kırılmayan Bitcoin kadar güvenilirdir.
  • Blockchain ana avantajlarından biri ademi merkeziyetçiliktir, bu nedenle blockchain üzerindeki girişleri değiştirememek. Bir giriş blok zincirine girdiğinde, değişiklik yapma imkanı olmadan sonsuza dek değişmeden kalır. RNG Coin blok zinciri çevrimiçi oyunlarda rastgelelik içeren çeşitli yeteneklere sahiptir.
  • FTM belirteci kullanımı, platformdaki mevcut tüm oyunlar için evrensel bir oyun para birimi olarak işlev görebilir ve finansal sektördeki oyunların geliştirilmesini kolaylaştırabilir.

Özellikler

AKILLI SÖZLEŞMELER

Kumar sürecini denetleyen merkezi bir otorite olmadığı için, bir oyunu kazanma ihtimali sizin lehinizedir. Akıllı sözleşmeler, tüm insan davranışlarından bağımsız olarak çalışır. Kumar sürecini denetleyen merkezi bir otorite olmadan, bir oyunu kazanma şansı sizin lehinizedir. Akıllı sözleşmeler, tüm insan eylemlerinden bağımsız olarak çalışır.

TRANSPARECY

Bir oyun tamamlandığında, oyuncular Fatum projesi için tasarlanan oyun blockchain keşfini kontrol ederek önceden oluşturulmuş tohumların ve rastgele sayıların kullanımını doğrulayabilirler. Fatum, kullanıcılara tamamlanan her oyun oturumunda bağımsız bir doğrulama yapma imkanı veren ve hile yapmayı teknik olarak imkansız kılan merkezi olmayan bir platformdur

ANINDA ÖDEMELER

Teknolojimiz anında ödemelere izin verir, yani oyundaki eylemlerinizin bir insan tarafından onaylanmasına gerek yoktur. Oyuncular için sorunsuz bir kumar deneyimi yaşamak ve yönetmek konusunda teknolojimize güveniyoruz. Teknolojimiz anında ödemelere izin verir, yani oyundaki eylemlerinizin bir insan tarafından onaylanmasına gerek yoktur. Oyuncular için sorunsuz bir kumar deneyimi yaşamak ve yönetmek konusunda teknolojimize güveniyoruz.

RASTGELE NUMARALAR

Fatum projesi, Bitcoin algoritmasına bağlı olarak rasgele sayı üretme kullanır. SSL algoritmaları, nonce sayıları, RDRAND vb. Kullanıyoruz. Kesinlikle tüm yöntemlerimiz açık kaynaklı ve güvenilir. Fatum projesinde, rastgele sayıların karıştırılması için mimari ve algoritmalar, rastgele sayıların değiştirilmesini teknik olarak imkansız kılacak şekilde yaratılmıştır.

Adı:Fatum

sembol:FTM

ICO Başlat:15,02,2019

ICO Sonu:             30,03,2019

Kripto Haber