Mintable, Mark Cuban Tarafından Desteklenen NFT Marketplace, Finansal Turla 13 Milyon Dolar Artırdı; Ripple’ın XRPL’sini Entegre Etmeyi Planlıyor

04.07.2021
168
A+
A-
Mintable, Mark Cuban Tarafından Desteklenen NFT Marketplace, Finansal Turla 13 Milyon Dolar Artırdı; Ripple’ın XRPL’sini Entegre Etmeyi Planlıyor

Son Dönemim Kripto Para Dünyasındaki popüler Alan NFT Yatırımları Tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ediyor,NFT ile ilgili projelerde desteklenmeye ve fonlanmaya en kolay ulaşabilen alan olarak göze çarpıyor.

NFT pazarı Mintable, 13 milyon dolarlık başarılı bir A Serisi finansman turunu tamamladı. Finansman, yeni ekip üyelerini işe almak ve genel NFT’nin benimsenmesini artırmak için kullanılacak. Tura Animoca Brands, Ripple ve Metapurse dahil en iyi yatırımcılar katıldı.

Singapur merkezli, takas edilemeyen token (NFT) basım platformu ve pazarı Mintable, bu Perşembe günü 13 milyon dolarlık A serisi fonlama turunu başarıyla tamamladığını duyurdu. Aşırı talep edilen finansman turu, önde gelen mobil blok zinciri geliştiricisi, Animoca Brands, işlemsel blok zinciri Ripple, Metakovan, Metapurse liderliğindeki önde gelen NFT fonu ve Amerikalı işadamı ve Bill Clinton’ın eski danışmanı Doug Band gibi bağımsız melek yatırımcıları; ve Shutterstock’un kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Jon Oringer. Açıklamaya göre, ek finansman, platformun operasyonlarını ölçeklendirmesine, ekibini bu yıl 14’ten 35’e çıkarmasına ve küresel olarak kullanıcı kazanımını artırmasına yardımcı olacak. Yılın başından bu yana, NFT pazarı katlanarak büyüdü ve kripto nişinden spor, eğlence, sanat ve diğerleri gibi diğer endüstrilere dallandı.

Yuvarlak fonlamaya katılan diğer katılımcılar arasında Expedia Group, Double Peak, 7 O’Clock Capital, 640 Oxford Ventures, Digital Finance Group, Spark Digital Capital, Reimagined Ventures ve 840 Venture Partners platform ve pazar yerleri başkanı John Kim yer aldı. Mintable’ın hedefleri, bu koleksiyonların platformunda herkes için – daha az aşina olanlar da dahil olmak üzere – kolay satın alınmasını, basılmasını ve satılmasını sağlamak etrafında döner.

kriptopara