MNode İCO (MASTER Token)

10.10.2018
60
A+
A-
MNode İCO (MASTER Token)

MNode Nedir?

ChainFund tarafından MNODE, sıfır ücrete sahip olan ve yatırımcılara kripto para birimleri aracılığıyla pasif gelir elde etme fırsatı sunarken, kripto para birimlerinin pazar değerlerinde istikrarlı ve uzun vadeli bir artış sağladığını belirten, sıfır ücrete sahip bir Masternode fonudur.

 

Ayrıca, yatırımcılara MNODE fonu hakkında yatırımcılara verilen Masternode sikkeleri ile yatırımcılar, yatırımlarında maksimum getiri elde etmenin yanı sıra, Ethereum formunda blok ödüller kazanabilecekler. Ödüller periyodik olarak verilir ve herhangi bir piyasa dalgalanmasından etkilenmez.

 

 

MNode Yararları


Büyük Ödül Yapısı

Fonun uyguladığı sendikasyonun gücü sayesinde, yatırımcılar kaynaklarını bir araya getirebilir ve çeşitli blok zincir projeleri portföyünde Masternode sikkelerinin büyük ödül yapılarının kilidini açabilirler.


Masternodların Takibi

Fon, fonun faaliyete geçtiğinden emin olmak için fonlarını sık sık izler ve Fon’un akıllı sözleşmesinin, BT altyapısının ve oracle denetim hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde çalıştığını garanti eder.
Deneyimli takım

MNODE Fonu, Masternode madeni paralarını tahsis eden ve yatırımların karlılığını sağlamak için onları izleyen deneyimli bir fon yöneticisi ve mali nicel analist ekibi tarafından yürütülmektedir.

MNode MASTER Token ICO Detayları

ICO’nun Parametreleri
Jetonu Sembolü: MASTER
Jetonu Satış Tarihi: Present – TBD
Kabul ödeme yöntemi: ETH, WAN
Token Standart: Wanchain

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.