Monero XMR Analiz 10 Nisan

10.04.2019
22
A+
A-
Monero XMR Analiz 10 Nisan

Monero (XMR) yükseliş eğilimi son günde sağlam ve istikrarlı. Bu kazançlar, XMR’nin 1.181 milyon $ ‘lık bir piyasa değeriyle ve Bitcoin SV’yi kapatarak artık 13. sıraya geldiği anlamına geliyor. Teknik olarak, XMR / USD ticaret planı yükseliş eğilimindedir ve yükseliş eğiliminde, ilk hedefimizi 75 $ ‘da yeniden test etmekten bir kaç dolar uzakta.

Son planımızda belirtildiği gibi, 75 $ ‘ın üzerindeki herhangi bir kırılma, 2018 yılının ortasındaki ayıları etkisiz hale getirecek ve sırayla, fiyatları muhtemelen 100 $’ dan 150 $ ‘a çıkacak bir sonraki yüksek seviyeli dalgayı harekete geçirecektir. Ancak, mum çubuk düzenlemelerinden, fiyatların ilk önce 60 $ ‘a veya boğa kırılma seviyesine doğru düzeltilmesi olasıdır.

Bu düşüşe eşlik eden, Apr-1’in 65k altındaki düşük işlem hacimleri olmalıdır ve sonuç karşısında, bir bahar, Apr-1’in boğalarının trend yeniden başlama aşamasında geri dönmesine izin verecek şekilde basılır. İdeal olarak, bu katılımcıları canlandıracak ve Monero (XMR) fiyatlarının iki katına çıkmasıyla beraber 150 $ ‘a doğru yükselişe geçecektir. Monero (XMR) boğalarının orta BB bandının üstünde işlem gördüğünü, haftalık grafikte 20 haftalık hareketli ortalama olduğunu ve bu durum yükseliş duruşumuzu daha da doğruladığına dikkat edin.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara