Monero Analiz 22 Nisan

22.04.2019
13
A+
A-
Monero Analiz 22 Nisan

XMR / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 72 $, 74 $, 76 $
     Destek seviyeleri: 66 $, 64 $, 62 $

XMR / USD’nin piyasa duruşu, birkaç gün önce fiyat hareketlerindeki değişken dalgalanma ve düşüşlerin etkisinde kalmıştır. Kripto ticaretinin menzil hareketleri temel olarak pazarın 70 $ ve 68 $ fiyat seviyelerinde meydana geldi.

Geçmişte, parite 70 $ ‘lık üst sınır işaretine doğru yaklaşıyordu. Ve orta vadede, şimdi aralık bölgelerinde bulunan Bollinger Middle’ın etrafında gezinmeye çalıştığı alt menzil noktasında bir dalgalı hareket çizgisi oluşturmak için düşüşe geçildi. Tüm göstergeler aralık noktalarının çevresinde bulunur. Stokastik Osilatörler, kısa bir süre sonra 40’ın altındaki kuzeyi işaret etmek için tüyler açtılar.

50 günlük SMA ve Bollinger Alt Bandı, boğaların bir aralık uzatma moteinde kuzeye doğru ileri gitme olasılığını silmek için ayıların kuvvetlice aşağı doğru kırılması gereken noktayı sınırlamak için bir araya geldi.

XMR / USD kısa vadeli ticaret, bugünkü 69 $ ve 68 $ fiyat seviyelerindeki dalgalı fiyat hareketlerini önemli ölçüde tecrübe ediyor. Halen, pazar 69 $ değerindeki yüksek menzil noktasının etrafında seyrediyor.

Dün kripto, işlem seansları sırasında piyasa değerlemesinde bir miktar değer kaybı gördü. Tüm alım satım göstergeleri şimdi Bollinger Upper Band ve 50 günlük SMA ile mevcut aralık bölgelerinin etrafına, 60’ın biraz üzerinde bir konumu koruyarak hizalanır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara