Power Brain Shop ICO (AIPBS Token)

23.04.2019
25
A+
A-
Power Brain Shop ICO (AIPBS Token)

Power Brain Shop Nedir?

Power Brain Shop, kuruluşların operasyonlarında karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmak için AI yazılım geliştirme araçları ve AI güç beyinleri sağlayan gelişmiş bir yazılım şirketidir. Ayrıca, Power Brain Shop tarafından geliştirilen araçlar, çeşitli endüstrilerde yapay zekanın uygulanmasını, tasarımını, kalite güvencesini, eğitimini ve dağıtımını hızlandırır.

AI Power Brain Shop, blockchain teknolojisi ve çok çeşitli AI derin teknolojileri ile derin entegrasyon üzerinde çalışır ve bu da bütünsel olmasını ve işletim sisteminin B2B müşterilerine en son teknoloji AI çözümleri sunmasını sağlar. Ayrıca, AI güç beyin dükkanı çözümleri paydaş ve toplumsal değeri artırırken kuruluşların daha yaratıcı ve yenilikçi olmasını sağlar.

Power Brain Shop Nasıl Çalışır


Power Brain Shop, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini yapay zeka ile entegre etmelerini mümkün kılan yapay zeka çözümlerine erişebilecekleri tek duraklı bir dükkandır. Güç beyin dükkanı entegre AI yazılım geliştirme ortamı (PB.S-IDE).

PB ile.S-IDE, işletmeler uygulayabilir, tasarlayabilir, doğrulayabilir, test edebilir, Eğitebilir ve Aıs’lerini sınırlayabilir, böylece güç beyin dükkanı dijital beyin Fabrikası yapabilir. Dijital beyinler, işletmenin kullanım durumlarına ve akıllı bilgi işleme ve makine vizyonu gibi uygulamalarına dayanmaktadır.

Anında Uygulama
Bu uygulamalar anında AI yazılım geliştirme sürecinin hızını artırır şablon Kütüphanesi aracılığıyla uygulanabilir. Bu dijital beyinler iş yerinde yer alan veya büyük işleme yeteneklerine sahip bulut yığınları ve altyapıları üzerinde barındırılan.

Ayrıca, Power Brain Shop, yazılım şirketinin çok çeşitli sanayi ve sektörlerde büyük AI projelerinin bir düşünce ve uygulama destekçisi haline gelmesine neden olan bir AI danışmanlık firması olarak işlev görecektir.

Güç Beyin Dükkanı Kabul Jetonu
Power Brain Shop’un ürün ve hizmetlerine erişmek için, aıpbs belirteçlerine sahip olmak için bir iş gereklidir. Power Brain Shop utility token, işletmelerin en düşük işlem maliyetlerine maruz kalmasını, tüm işlemleri tam şeffaflıkla sağladığını ve işlem ödeme yetenekleri nedeniyle diğer işletmelerle entegrasyonu geliştirmesini sağlayacaktır.

Power Brain Shop Avantajları


AI Dengeleme
Power Brain Shop, AI hesaplamasının özel veri merkezlerine merkezileştirilmesini ve hatta işletmenin tercih ettiği yerde AI bulutlarında barındırılmasını sağlayan AI çözümleri sağlayacaktır. Bu, toplanan aynı yerde analiz edildiğinden, verilerin gizliliğini en üst düzeye çıkaracaktır.

AI enerjisinin yönetimi
Güç beyin mağazaları AI çözümleri, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve yeşil enerji gibi çok çeşitli enerji kaynakları ile güçlendirilebilir. Bu nedenle müşteriler, CO2 emisyonunu düşüren bir güç kaynağı seçme seçeneğine sahip olacaklar.

AI geliştirme kalitesini artırın
Güç beyin dükkanı, uygulanan AI çözümünün en iyi karar kalitesine ve davranışına sahip olmasını sağlamak için çeşitli endüstri sektörlerinde AI eğitimini optimize edecektir.

Kripto Haber