Monero XMR Analiz 30 Ocak

30.01.2020
28
A+
A-
Monero XMR Analiz 30 Ocak

 Kripto para, Haziran 2019’da 52 haftanın en yüksek seviyesi 120 $ ‘ı işaretledikten sonra belirgin bir şekilde aşağı doğru bir araya geldi.


     XMR’nin USD’ye karşı mevcut işlem fiyatı, yükseliş eğilimi yansıttığımız gibi% 61.80 Fib Retracement Area’ya yaklaşıyor


     Madalyonun fiyat eğilimi, doğası gereği değişken görünüyor ve önümüzdeki günlerde ılımlı bir şekilde geçmesi muhtemel
   kripto para yüksek bir yükseliş gösterdikçe, istikrarlı düşük yüksek eğilim ihlal edilir

Monero, yatırımcıların madalyonun gerçek potansiyeline inanmasına yardımcı olarak düşük yüksek trendden geçiyor. Para biriminin güncel işlem fiyatı hemen 10 günlük MA’ya bitişik olarak hareket eden 200 günlük MA tarafından desteklenmektedir. Trendin mevcut temposu yükseliş eğilimi gösteriyor.

Son on aydaki yukarıdaki günlük XMR / USD grafiğini inceleyerek, madalyonun 52 haftanın en yüksek seviyesini işaretledikten hemen sonra düşüş yaşadığını görüyoruz. Bu tutarlı düşüş trendi, Monero% 61.80 Fib Retracement Area’nın üzerine çıkacağı için dik bir yükseliş yaşadığı için şimdi kırıldı. Atanan 20 günlük Bollinger Bantları ılımlı bir açıklığa sahiptir ve bu nedenle kısa vadeli herhangi bir dalgalanma öngörmüyoruz.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara