Electroneum Ödülleri Google Play ve İos’ta

30.01.2020
89
A+
A-
Electroneum Ödülleri Google Play ve İos’ta

Blockchain ve kripto arenasında önde gelen yenilikçi olan Electroneum, firma 27 Ocak 2020’de Apple’ın Haber Uygulamasına yerini aldığı için kredisine bir yenisini daha ekledi. Electroneum M1 telefonunun lansmanından bu yana ilk kez firma böylesine dikkate değer bir dönüm noktasına ulaştı.

Global olarak tanınan platform olan başarı çizgisini kutlayan Electroneum, merakla beklenen kripto projesi ETN Ödüllerine artık android kullanıcıları için Google Pay uygulaması ve iOS kullanıcıları için Apple Store kullanılarak erişilebileceğini duyurdu.

24 Ocak 2020’de Electroneum, ETN Ödüllerinin lansmanı hakkında küresel müşterilerine haberleri duyurdu. Projenin, bulut madenciliğinin yerine geçebilecek bir potansiyel olarak çalışması amaçlandı. Electroneum, eşi görülmemiş ürün teklifleri ve devrim niteliğindeki hizmetleri sayesinde küresel ekonomiye finansal katılımı teşvik etmek için çabalamaktadır. Firma, finansal hizmetler ile gelişmekte olan ve az gelişmiş ülkelerde yaşayan insanlar arasındaki uçurumu kapatmak için çaba sarf etmektedir. ETN Rewards projesi, 3,5 milyon kayıtlı kullanıcının kazançlı tekliflerine maruz bırakarak hayatlarında önemli bir fark yaratmak üzere tasarlanmıştır.

kriptopara