Ada Cardano Analiz 30 Ocak

30.01.2020
35
A+
A-
Ada Cardano Analiz 30 Ocak

Cardano, Kraken’de 0,0574 dolara yükseldiğinden 90 günlük en yüksek seviyeye ulaştı. ADA madalyonun bu etkileyici hareketi, yükseliş günlerine doğru ilerliyor. Devam eden ay, Bitcoin olarak küresel kripto piyasası yatırımcıları için oldukça yararlı oldu ve tüm büyük altcoinler yeni ticaret yüksekliklerini yeniden test etti. Cardano madeni para, USD karşısında 4 saatlik grafikte etkileyici gün içi hareketi gösterdiğinden, teknik göstergeler yükseliş crossover’lerini gösteriyor.

Bitcoin 9.400 doların üzerine çıktığında ADA fiyatı sıçradı ve tüm kripto piyasası büyüme ile pompalandı. Kripto para kademeli olarak büyümeye devam ederken, ticaret fiyat bölgesinin yukarı yönlü bir kanal oluşturması öngörülmektedir.

Cardano’nun şu anki işlem fiyatı, 10 günlük, 50 günlük ve 200 günlük olan günlük hareketli ortalamaların desteğini koruyor.

Atılan 20 günlük Bollinger Bantları genişliyor ve bu nedenle madalyonun tüccarları geçici günler yaşayabilir. Bununla birlikte, yukarı yönlü ve yükseliş eğiliminin daha yüksek olduğunu gördüğümüz için, uçucu ve büyümek hedef olmaya devam etmektedir.
Teknik Göstergeler

Cardano’nun MACD’si sıfırın üzerinde hareket ederken ve gün içi bir yükseliş nedeniyle Sinyal hattını geçersiz kıldıkça yükseliş eğilimi gösteriyor.

Madalyonun RSI değeri 66.85’tir ve 70’in üzerine çıktığı için aşırı alımlı bir crossover’a sahip olduğu da gözlemlenmiştir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara