Monero(XMR) Analiz 26 Mart

26.03.2019
32
A+
A-
Monero(XMR) Analiz 26 Mart

XMR / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 54 $, 56 $, 58 $
     Destek seviyeleri: 46 $, 44 $, 42 $

Bu haftaki işlem seanslarının başlamasından bu yana, XMR / USD ticaret değerlemesi değerlemesinde belirgin bir aşağı yönlü harekete tanıklık ediyor. Başlangıçta parite, 14 günlük SMA göstergesi boyunca Bollinger Middle Band ile birlikte grafik üzerinde çok yakın oldukları görülüyor.

25 Mart’ta, kripto sonunda 50 dolar civarında daha düşük bir seviye bulmak için kısaca zayıfladı. 50 günlük SMA ve Bollinger Orta Grubu, mevcut ticaret noktasının 52 $ üstünde yer alıyor. Stokastik Osilatörler, artık aşırı satım bölgesine yakın menzil çevresinde konsolide olmaktadır.

Mevcut piyasa konsolidasyon hareketi, ayıların hala ticaret yönünü elinde tutmasına izin verecek şekilde uzatılabilir. Bununla birlikte, tüccarlar fiyat hareketleriyle birlikte iyi bir alım kurulum arayışında olabilirler.

XMR / USD piyasası, kısa vadeli görünümlerinde Bollinger Middle Band trend çizgisinin altında büyük ölçüde önemli bir düşüş kaydetti. Dün kripto pazarı, pazarda hafif bir düşüşe sahne oldu.

Şu anda, piyasa 0,29 ABD Doları seviyesinde yatay bir yatay çizgi üzerinde seyrediyor. Tüm ticari göstergeler şu anda 0,3 dolar ve 0,29 dolar puan aralığında bulunuyor. Stokastik Osilatörler şimdi görünüşte aşırı satım bölgesine yakın bir aralıkta 20 civarında birleştirme yapmaya çalışıyorlar.

XMR / USD piyasası hala güneye doğru batabilir, ayılar mevcut konsolidasyon fiyat hareketinde bile güçlerini artırıyor. Yatırımcıların uzun pozisyon girişini düşünmek için mevcut trendin güçlü bir şekilde tersine dönmesini beklemesi gerekebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara