Mycro Token (MYO ICO)

29.03.2019
32
A+
A-
Mycro Token (MYO ICO)

Mycro Nedir?

Mycro insanları bağlamak için bir protokol uygulayarak yerel toplulukların gücünü kullanan bir dijital platformdur. Platform, basit bir işlemle gerçek zamanlı iş eşleştirme yapmak için küresel pazarın zirvesine çıkacak bir cadde sağlamayı amaçlamaktadır.

Örneğin, temiz bir daireye sahip olmak istiyorsanız ancak kendiniz yapmak için

Mycro Proje Misyonu

MYCRO, hayatın sunduğu en değerli hediyeyi korumayı amaçlamaktadır—zaman. Zamanın, köken veya sosyal rütbe ne olursa olsun herkesi birbirine bağladığına inanıyorlar. Zaman sınırlı ve sonludur. Kimse zaman alabilir veya uzatamaz. Bugünün dünyasında, zaman çoğunlukla iş, müşteri veya sosyal yükümlülükler gibi dış faktörler tarafından kontrol edilir.

Bu düşünceyle Mycro, dünyadaki her kişinin zamanını kontrol etme hakkına sahip olduğuna inanmaktadır. Mycro bu hakkı uygulamak istiyor.

Zaman Ve Para Arasındaki Denge

İnsanların zamanlarının kontrolünde kalmalarına yardımcı olmak için Mycro, zaman ve para arasında bir denge yaratmayı amaçlamaktadır. Basit işler için küresel ve merkezi olmayan bir eşler arası ağ başlatacak. Bu, dünyadaki insanlara ne yaptıklarını, ne zaman ve kimin için çalıştıklarını seçmelerini sağlayacaktır. Ayrıca zamanlarının ne kadar değerli olduğunu belirlemeleri gerekir.

Platformun misyonu, nereden geldiğine bakılmaksızın her kişiye fırsata erişim sağlamaktır.

Neden Blockchain?

Hızlı Ve Basit Kullanım

Mycro mümkün olduğunca hızlı, doğru jobber ile doğru işi maç edebiliyoruz akıllı algoritmalar ile birlikte geliyor. Kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden herhangi bir zamanda iş gönderebilir.

Güvenilirlik

Mycro, birbirlerine yabancı olan kişilerin genellikle bir güven sorunu olduğu ilkesiyle çalışır. Platform, blockchain’de akıllı sözleşmeleri kullanan merkezi olmayan derecelendirme ve doğrulama sistemlerini başlatarak bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Bu, her iki tarafın da ilişkili riskler olmaksızın güvenilir bir işlem yapmasına olanak tanır.

Güvence

Mycro platformunda, iş devam ederken para merkezi olmayan bir emanet kalır. Bu süre zarfında, ne iş sağlayıcısı ne de işi yapan kişi paraya erişemez. Emanet sözleşmesi, kabul edilen tutarı yalnızca iş başarıyla tamamlanırsa serbest bırakır.

Düşük Ücretler

Mycro ekibi tamamen merkezi olmayan bir uygulama (DApp) dönüştürmek istiyor. Bu aracı ortadan kaldırmak ve kabzımal tarafından tahsil %30 ücretleri silecektir. Kullanıcılar işleri ücretsiz olarak her zaman yayınlayacaktır. Öte yandan, işleri gerçekleştirenler sadece platformu kullanmak için %2 ödeme yaparlar.

Kripto Haber