Nash Merkezi Olmayan Borsa, Yeni ERC20 Tabanlı DEX Üzerine Fiat Desteği ile Blockchain Ticaretine Sahip Oldu

21.03.2019
73
A+
A-
Nash Merkezi Olmayan Borsa, Yeni ERC20 Tabanlı DEX Üzerine Fiat Desteği ile  Blockchain Ticaretine Sahip Oldu

Kripto Para dünya herkes için eşit kazanç fırsatı veriyor merkeziyetsiz fikrine dayanmaktadır, ancak, dünya da tüm ticaret borsaları %90 ağır merkezi ve genellikle çeşitli ticaret taktikleri için tartışmalara yol açtı. Bu borsaların çoğu, şişirilmiş bir ticaret hacmi sunmak ve daha fazla potansiyel müşteri çekmek için şişirilmiş ticareti gibi çeşitli haksız teknikler kullanmaktadır.

Bununla birlikte, son zamanlarda, yeni nesil merkezi olmayan borsaların eğilimi ivme kazanıyor ve Nash, daha fazla şeffaflık getirmeyi vaat eden merkezi olmayan borsalardan biri. Nash gibi merkezi olmayan Borsalar tüketicileri güçlendirmek ve fonlarının tam velayetini vermek için ayarlanır.

Nash sorunları Masaya Getirmek İçin Söz Verdi


Kripto para ticaret piyasaları eğilimler tarafından ağır bir şekilde yönetilir ve en son trend daha iyi ve daha üstün bir merkezi olmayan ticaret platformu haline getirmektir. Nash, hızlı ve kullanıcı dostu hizmetler vaat eden merkezi olmayan Borsalar yarışında yarışmacılardan biridir ve merkezi olmayan finansal operasyonların kitlelere getirilmesinin uzun vadeli hedefi ile.

Nash, medya etkileşimi sırasında vizyonlarını ve merkezi olmayan borsaların mevcut durumunu nasıl daha iyi hale getirmeyi planladıklarını ortaya koydu. Nash’in kurucularından Fabio Canesin şunları söyledi,

“Dijital varlığın bulundurulmasının blockchain üzerindeki akıllı sözleşmeler tarafından tutulduğu ve sahipliğin hala orijinal sahibi tarafından tutulduğu bir kurulumunuz var. özel bir anahtardan daha fazlasına ihtiyacınız var. Bazen bir protokolle etkileşim kurmanız gerekir, birden fazla partiye ve birden fazla özelliğe ihtiyacınız vardır ve farklı özelliklere sahip anahtarlara sahip olabilirsiniz.”

Nash protokolü olmayan custodial holdings ilkesini kullanır ve noncustodial ticaret kolaylaştırmak için kendi platformunda uygular. İşleri daha az karmaşık hale getirmek için firma, platforma geleneksel Borsalar gibi bir his verecek olan ön uçta sarılacak bir dizi akıllı sözleşme sunmaya hazırlanıyor.

Nash, birden fazla varlık ile çapraz zincir ticareti yapmayı vaat ediyor
Sadece ERC – 20 tabanlı belirteçler için kolaylaştıran merkezi olmayan borsaların mevcut demet aksine, Nash dijital varlıkların bir bolluk üzerinde çapraz zincir ticareti uygulamak için vaat ediyor. Platform tamamen başlatıldıktan sonra, kullanıcılar BTC, ETH, NEO, WAVES ve LSK jetonları gibi birden fazla dijital varlık ile ticaret yapmayı bekleyebilir.

Nash platformu, çoklu varlık ticaretinin yanı sıra çapraz zincir ticareti kolaylaştırmak için zincirli akıllı sözleşmelerle birlikte zincir dışı bir eşleştirme motoru kullanacaktı.

Nash Platformu Nasıl Çalışır


Platform için kaydolduğunuzda, bir donanım cüzdanı gibi 12 kelimelik bir geçiş ifadesi oluşturur ve akıllı sözleşmelerde tutulan fonların dondurulmasına yol açabileceği için güvenli bir yerde tutmanızı ister. Özel anahtarı oluşturduğunuzda, Nash platformu NEO, ETH ve diğer varlıklar için otomatik olarak kullanıcı cüzdanları oluşturacaktır. Platform ayrıca, her seferinde 12 kelimelik parolayı kullanmak zorunda kalmamak için bir şifre oluşturmanızı ister.

Platform ayrıca tamamen entegre edilmiştir, bu da kullanıcıların merkezi olmayan borsadan para yatırması ve çekmesi oldukça kolay hale gelir. Kullanıcılar ayrıca doğrudan banka havaleleri yoluyla paralarını yatırabilirler.

Kullanıcı arayüzü oldukça basittir ve gezinmek kolaydır. Ana Ana Sayfa, kullanıcıların cüzdanında saklanan fonları ve ticaret için kilitli Fonu görüntüler.

Bireysel varlıkların performansı izlenebilir ve Nash güvenlik belirteçleri için staking performansı görüntülenebilir, bu da sahiplerine platformun karlarında bir gelir payı verir, daha geniş bir kullanıcı tabanını çekmek için teşvik eden bir program. Başlangıçta, platform ETH, USDC ve NEO pazarları için ticaret seçenekleri açacak ve daha sonra talebe bağlı olarak diğer birçok dijital varlığa genişleyecektir.

Nash ağının arkasındaki ekip, ilk günden itibaren önemli bir kullanıcı tabanını satın almaktan oldukça emindir, çünkü ağ, ilk projesiyle 2017’de Neon Exchange şeklinde güven kazanmıştır. Firma, sağlam bir kullanıcı tabanının, dijital portföyünü diğer birçok varlık için genişletebilmesi için başlangıç aşamasında yeterli likidite üreteceğine inanıyor.

Sonuç


Merkezi olmayan borsaların eğilimi, Nash’ten ivme kazanıyor ve apert diğer birçok önemli oyuncu önümüzdeki günlerde trendde yer almaya hazırlanıyor. Merkezi olmayan değişimlerini başlatmak için ayarlanmış veya zaten yapmış olan en çok dikkat çeken isimlerden bazıları Binance DEX ve Block Collider’ı içerir.

Merkezi olmayan borsaların forayları, kripto alanındaki borsalara olan güveni geri getirmeyi umuyor, mevcut borsaların çoğunluğu onları çeşitli saldırılara karşı son derece savunmasız hale getiriyor. Kripto borsalarına hacker saldırısı haberlerinin çıkmadığı tek bir ay olmadı. Bu Borsalar iflas ve geri tüketicilere kayıp fon vermeyin gibi en büyük kaybedenler tüketiciler vardır. Umarım, merkezi olmayan borsaların eğilimi bunu değiştirir.

Kripto Haber