Litecoin Analiz 21 Mart

21.03.2019
13
A+
A-
Litecoin Analiz 21 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 20 Mart, Litecoin’in fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay eğilimi gösterirken yatay eğilimi gösterir. Kripto’nun fiyatı 58.70 $ ‘a düştü ve bunun üzerinde bir dizi bağlı hareket başlattı. Bugün, boğalar EMA’ları kırdı ve yükseliş eğilimine başladı. Kripto’nun fiyatı yazarken 59,50 $ ‘dan işlem görüyor. Artan yönde, kripto’nun fiyatının EMA’ların üstünde olduğu gibi artması bekleniyor.

Kripto’nun fiyatı, 62 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir. Aşağı yönde, eğer boğalar 62 $ direnç seviyesini geçemezse, kripto’nun fiyatı 58 $ ‘a düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Dün, yatay bir seyir izlerken, ayılar fiyatı 57.53 $ ‘a düşürdü ve boğalar fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çekti. Şifrenin fiyatı şimdi 12 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor. Litecoin fiyatı, 61 $ fiyat seviyesinde ilk dirençle karşı karşıya.

Fiyat 12 günlük EMA’ya geri çekilirse, boğaların yükseliş eğilimine devam etmesi olasıdır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara