Navcoin

04.10.2018
62
A+
A-
Navcoin

NavCoin, çalışması için eşler arası kullanan bir merkezi olmayan kripto para birimidir. Açık kaynak ve herkes katılabilir. Blok süresi 30 saniyedir ve Mutabakat Kanıtı’nı uzlaşma mekanizması olarak kullanır. Gelecekte, desteklenen para birimleri ile çapraz zincir atomik takaslara izin verecek Şimşek Ağı uygulanacaklar. Navcoin, “insanlar kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmekte özgür oldukları zaman, doğal olarak toplumun en iyi çıkarları doğrultusunda çalışırlar” temeli üzerine inşa edildi.

NavCoin, herkesin görmek istediği bir gelişme sunmasına izin veriyor. NavCoin’i kiralayan yatırımcılar bu teklif için evet / hayır oyu verebilir. Kabul edilmek için, bu istifin en az% 50’si oy kullanmalı ve bunun% 50’si,% 75’i evet oy kullanmalıdır. Bu, yatırımcıları görmek istedikleri yönde oy kullanmaya teşvik eder. Kabul edildikten sonra ödemeler projeye dağıtılır. Fonda her yıl 250.000 NAV birikmektedir. Fonu kesebilenlere 20.000 NAV Bug Bounty var. Hiç kimse fona doğrudan erişime sahip değil ya da nasıl dağıtılacağını değiştirebiliyor. NAV’ın fondan çıkarılmasının tek yolu oylama mekanizmasıdır.

NavCoin şu anda Binance, Bittrex, Poloniex, Cryptopia, LiteBit, YoBit ve Upbit’de işlem görmektedir. Ocak 2018’de, yaklaşık 4,60 $ gibi yüksek bir seviyeye ulaştı ve şu an yaklaşık 0,35 dolar civarında işlem görüyor.

kriptopara