Neo Analiz 1 Nisan

01.04.2019
13
A+
A-
Neo Analiz 1 Nisan

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 12 $, 14 $, 16 $
    Birikim bölgeleri: 7 $, 5 $, 3 $

NEO / USD piyasası, belirli bir işlem süresi boyunca oldukça tanık olduğu için son bölgelerinde işlem görmeye devam etti. Şu anda olduğu gibi, kripto pazarı uzun zamandır öne çıkan menzil çizgisi etrafında sıkıca değişmektedir.

İki SMA göstergesi, 10 ve 8 ABD Doları aralığındadır. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın üzerinde bir bitdir. Stokastik Osilatörler aşırı alım bölgesinde kılları kapatmaya çalışıyor, muhtemelen bir konsolidasyon hareketi gösteriyor.

Kripto’nun pazardaki yukarı yönlü fiyat hareketi şimdi daha zayıf görünüyor ve bu durum uzun vadeli işlemlerde dalgalı fiyat hareketinin sürmesine neden olabilir. Bu arada, pazar kararsızlık hissi, pazarda kesin yönünü yeniden şekillendirmek için somut bir fiyat hareketi gerçekleşene kadar kullanılmalıdır. İki SMA göstergesinin bir kerede aşağı doğru sert bir şekilde kırılması, piyasada tekrar güçlü bir şekilde yükselen ayıları açıkça gösterebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara