Coinvest Plus ve Coinvest’de Yeni Güncellemeler Açıklandı

01.04.2019
19
A+
A-
Coinvest Plus ve Coinvest’de Yeni Güncellemeler Açıklandı

Kripto Para dünyasının hızlı ve etkileyici bir hızla değiştiğini inkar etmek yok O kadar hızlı ki, bu değişimlere ayak uydurabilmek için piyasadaki kilit oyuncular işletme modellerini ve bayilerini yeniden düşünmeye ve yeniden tasarlamaya zorlanıyor. Buna iyi bir örnek Coinvest’tir.Kullanıcıların geri bildirimlerine dayanarak, geçtiğimiz ay ana platformlarının piyasaya sürülmesinden bu yana çok sayıda önemli güncelleme yapmışlardır.


1. Ücret Yapısı

Endüstrinin büyümesinin tüm avantajlarına sahip daha açık bir finansal sistem arayışı içinde Coinvest, bir Coinvest ürünü olduğu sürece her başarılı işlem için sadece 0,99 $ ‘lık düzenli ve tek tip bir sabit ücret getirmiştir. Belirli bir yüzde tabanlı ücreti uygulayan platformlar – Coinvest sabit oranlı model, sıfır matematik gerektiren tahmin edilebilir ve basit bir algoritma ile güçlendirilen rakipsiz bir şeffaflık sağlar.Bu, teknolojinin kullanılmasını sağlama taahhüdüne uygundur. Özellikle, seçkinlerin sıkı bir şekilde kontrol edilen çevresi içinde sınırlanmış olan finansal fırsatları açmak söz konusu.


2. Güvenlik

Ücret yapısının yanı sıra, Coinvest, altyapı ve ticaret perspektifinden platformlarında kayda değer güvenlik geliştirmeleri yaptı .. Coinvest Plus için, artırılmış güvenlik için tasarlanmış 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama güvenlik modelini etkili bir şekilde uyguladılar. Bir 2FA entegrasyonu ile desteklenen, daha sonra ek ama isteğe bağlı bir geçilmez güvenlik katmanı ekleyebilen kullanıcılar için tasarlanmış bir Google Authenticator ile ikiye katlandı.


3. Token Desteği

Piyasaya sunulmasından bu yana bir ay geçmesine rağmen, ana Coinvest ekosistemi aileleri için bir kaç yeni ortağı memnuniyetle karşıladı ve bu, 200’den fazla farklı dijital varlıkları ve akıllı sözleşmeleri hesaba katan rakipsiz bir destek sisteminin başlangıcını işaret ediyor Sadece $ COIN amblemini kullanarak, onlarca farklı varlığa yatırım yapabilir ya da sadece 0,99 $ karşılığında tek bir kişisel endekste birleştirebilirsiniz.Bunlardan bazıları XRP, Bitcoin Cash, Dash, Zcash, Qtum ve Monero’nun beğenilerini içerir.


4. UX ve Özellikler

Geçtiğimiz ay piyasaya sunulduğundan bu yana, Coinvest, alım satım işlemi sırasında müşteri deneyimini geliştirmek için kullanıcı arayüzünde kayda değer iyileştirmeler yaptı.Bu tür yenilemelerin iyi bir örneği, bir kullanıcının Yapmasını nispeten kolaylaştıran bir Seçim Varlıkları Widget’ı ve bir Satın Alma Seçeneği Widget’ları içerir. Farklı varlıklar seçmek ile ana müşteri kişisel endeksinin oluşturulması arasında geçiş yapın

kriptopara