XRP Analiz 1 Mart

01.04.2019
34
A+
A-
XRP Analiz 1 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Geçen hafta XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Boğalar 0.32 $ direnç seviyesini test etti ve direndi. Şifreleme fiyatları 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altına düştü ve fiyat düşüş eğilimine ulaştı. Bugün, XRP fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 0.31 $ ‘dan işlem görüyor. Boğaların, boğaların 0,32 $ fiyat seviyesine direnç göstermeden önceki geçen hafta kriptoda olduğu fiyat seviyesi buydu.

0,32 $ fiyat seviyesi güçlü bir direnç seviyesiydi. Artan fiyat düşüşü, boğaların 0.32 $ ve 0.33 $ fiyat seviyelerini kırmasını ve 0.34 $ yüksek seviyesine ulaşmasını sağlayacak. Öte yandan, eğer boğalar direnirse, kripto EMA’ların desteğine düşecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Geçen hafta, boğalar 0,32 $ ve 0,31 $ fiyat seviyelerini test etti ve direndi. Fiyat, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düştü ve EMA’ların altında bir aralık hareketi gerçekleşti.

Bugün, kripto’nun fiyatı bir dizi daha yüksek ve daha düşükleri üretiyor. Şifrelemenin fiyatı 0,32 $ fiyat seviyesini test etmek için artacaktır. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara