Pundi X (NPXS), XWallet Uygulamasının 3 Ay İçinde 100.000’in Üzerinde Kayıtlı Kullanıcısına Sahip Olduğunu Açıkladı

01.04.2019
360
A+
A-
Pundi X (NPXS), XWallet Uygulamasının 3 Ay İçinde 100.000’in Üzerinde Kayıtlı Kullanıcısına Sahip Olduğunu Açıkladı

Turkiye’de de oldukça sevilen ve Takipcisi Olan projelerden Biri Olan Pundix;

Pundi X yazar ekibi resmi Orta sayfasında, XWallet uygulamasının ödeme cüzdanı uygulamasının başlamasından bu yana 3 ay geçtikten sonra neredeyse 100.000 kullanıcıyı aştığını duyurdu. Pundi X cüzdanı, kullanıcılarına herhangi bir akredite NPXS perakende mağazasında ödeme yapma özgürlüğü verir ve XPASS kartlarını sanal olarak doğrudan bağlar. Singapur merkezli kripto para birimi uygulaması, Güney Doğu Asya bölgesinde en çok indirilenler arasından en çok on ülkenin yarısı ile büyük bir varlığa sahip.

XWallet uygulaması olan kullanıcılar, fiziksel kartlara yatırılan şifrelerini kolayca yönetebilirler. Bu, uygulama ile XPASS kartınız arasındaki doğrudan bağlantı ile mümkün olur. Ayrıca, kullanıcılar bakiyelerini kontrol edebilir, daha fazla şifreleme yapabilir ve perakende mağazalardaki cüzdanı kullanarak satın alabilirler. XWallet, kayıtlı kullanıcılarının her biri için uygulamada sanal bir XPASS kartı ile birlikte gelir.

Pundi X’in kurucu ortağı ve CEO’su Zac Cheah, ulaştığı en son evlat edinme konusundaki adreste, Zac Cheah, başarının gurur duyduğunu söyledi:

“Saf bir çaba çabası sayesinde, XWallet’in resmi onayından sadece üç ay sonra kabul edilme oranı oldukça dikkat çekici.

kriptopara