Eos Analiz 1 Nisan

01.04.2019
25
A+
A-
Eos Analiz 1 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Geçen hafta EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer almakla birlikte 4.40 $ direnç seviyesinin altında işlem görüyordu. Geçen hafta 27 Mart’ta, boğa 4.40 $ fiyat seviyesini test etti ve direndi. 29 Mart’ta kripto’nun fiyatı bir dizi bağlı harekete düştü. Boğa 4.40 $ fiyat seviyesini test etti ve fiyat 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düştü.

Bugün, EOS fiyatı, yazı yazarken 4.30 $ ‘da yükseliş eğiliminde. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, kripto fiyatı artacak ve 4.40 $ direnç seviyesini tekrar gözden geçirecektir. Aşağı yönde, eğer ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto fiyatı düşme eğiliminde olacaktır. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 40’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı, 4.45 $ direnç seviyesinde direndikten sonra düşüş eğilimine düştü. 31 Mart’ta, kripto yükseliş eğilimi bölgesinde işlem gördüğü için boğaların üstünlüğü vardı.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini belirten EMA’ların üzerinde. Ayrıca, stokastik aşırı satım bölgesindedir ancak% 60 aralığının üzerindedir. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara