Tezos’un Fiyat Artışı Devam Ediyor

01.04.2019
31
A+
A-
Tezos’un Fiyat Artışı Devam Ediyor

Tezos (XTZ), Coinbase Custody tarafından desteklendikten sonraki son günlerde% 60’tan fazla fiyat artışı kaydetti çünkü ilk kripto para birimi yatırımcıları platformlarında pay sahibi olacaklar. Piyasada kaç tane altcoolin oluştuğunu görmesine rağmen, Tezos çok olumlu bir performans gösterdi.


Tezos Coinbase Gözetim Destekleri Sonrası Dalgalandı

10 Mart’tan bu yana, Tezos% 158 fiyat artışı kaydetti. Coinbase, Tezos’u belirleyici bir para birimi olarak desteklediğini duyurduğundan, dijital varlık, fiyatını% 65’ten fazla artırdı. Son 24 saatte kripto para birimi% 17’nin üzerinde büyüdü. Tezos ayrıca ilk 80’de en iyi performans gösteren dijital varlık oldu.

Tezos için ticaret hacimleri de arttı. Yazma sırasında, CoinMarketCap’e göre, Tezos 8,6 milyon dolarlık bir hacme sahipti ve 720,6 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonu var.

Coinbase Gözetimi, birkaç gün önce, kullanıcıların XTZ şifreleme risklerini üstlenebileceklerini ve platforma koydukları fonların yıllık getirilerini kazanabileceklerini açıkladılar. Kullanıcılar yalnızca Tezos blok zincirini çalıştırmaya katılmakla kalmayacak, oylamaya ve diğer şeylere de katılabilecekler.

Aynı zamanda Coinbase, kullanıcılara fonların tamamen sigortalı soğuk hava deposu cüzdanlarında güvence altına alınacağını bildirdi. Aynı zamanda Coinbase, Tezos onaylayıcılarına fonlarından gerekli tahvilleri ihraç edecek. Bu, kullanıcıların fonlarının% 100’ünü güvenceye alacağı anlamına gelir

kriptopara