Neo Analiz 21 Nisan

21.04.2019
32
A+
A-
Neo Analiz 21 Nisan

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 16 $, 18 $, 20 $
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

NEO / USD piyasa değerlemesinde birkaç gündür kayda değer bir dalgalı fiyat hareketi zinciri tespit edildi. Son zamanlarda, kripto çifti nispeten aşağı yönlü bir görünümdeyken, 14 günlük SMA’sı 10 $ ‘dan düşük bir fiyat işaretine yaklaşmak için güneye doğru kırıldı.

50 günlük SMA göstergesi aynı zamanda, söz konusu piyasa noktasında da ayılardaki kırılmayı bekliyor. Ancak, uzun süreçte ona bile dokunamadılar. Dolayısıyla piyasadaki mevcut hareket hareketlerine duyulan ihtiyaç. İki SMA olarak şu anda pazarın 12 ila 10 dolar aralığında bulunuyor. Stokastik Osilatörler, 20 civarında konsolide oluyorlar.

Ticaret göstergelerini okuduktan sonra, artık bu kripto ticaretinin piyasa güçlerinden ayıların giderek azaldığı anlaşılıyor. Bu varsayıma dayanarak, boğalar yakında kendi girişleri için iyi bir uzun kurulum potansiyeli olabilir. Ancak, yine de piyasaya bir emir verirken bir dereceye kadar dikkatli olmanız gerekmektedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara