Neo Analiz Ekim

07.10.2018
54
A+
A-
Neo Analiz Ekim

Dağıtım bölgeleri: 30 $, 50 $, 70 $.

Birikim bölgeleri: 12.50 $, 9.50 $, 6.50 $.

NEO / USD pazar değerlemesinde iki haftadan fazla zorlu fiyat hareketleri olmuştur. Kripto, 17 Eylül’de 14 günlük SMA trend çizgisinin çok altında kalan son büyük düşük fiyatına tanık oldu.

 

NEO / USD pazar fiyatının 25 $ ile 15 USD arasında değişen fiyat bölgeleri arasında olduğu görülmüştür. Piyasa değeri noktası, iki haftada bir SMA ile birlikte bir hafta boyunca çok yakın bir şekilde dolaşıyordu. Stokastik Osilatörler, aralığa (20) çok yaklaşmışlardır. Bu hareket biçimi, menzil bölgesi etrafında konsolidasyona yol açabilir. Bu, aynı zamanda, esnafın daha fazla yerleştirilmesinin şimdilik kesilebileceğine işaret etmektedir.

NEO / USD piyasasında alım satım duruşunda önemli bir fiyat hareketi olmadığı için, bu kriptonun kesin bir yönelişine ulaşmak zaman alacaktır. Aksine, piyasa fiyat çizgisi, 15 ABD doları fiyat bölgesi etrafında güneye doğru itilirken, düşüş eğilimi ortaya çıkabilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.