ZEC Zcash Analiz

07.10.2018
113
A+
A-
ZEC Zcash Analiz

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişiyor

Dağıtım bölgeleri: 170 $, 200 $, 230 $.
Birikim bölgeleri: 95 $, 65 $, 35 $.

Birkaç hafta içinde, ZEC / USD’nin piyasa değerlemesinde önemli miktarda fiyat hareketleri olmuştur. Ayrıca, 24-29 Eylül tarihleri ​​arasında, 50 günlük SMA trend çizgisinde kısa Japon mumlarının bir araya geldiği gözlemlenmiştir.

Sonuç olarak, piyasa fiyat çizgisinin, gün geçtikçe 14 günlük SMA’nın menzile bağlı bölgedeki trend çizgisinden kısa bir süre sonra güneye doğru ilerlemesine yol açan daha düşük seviyelere teslim oldu. İki SMA, fiyatın aşağı yukarı dalgalanma göstermesiyle birlikte ağıza katıldı. Stokastik Osilatörler güneye doğru hareket aralığına 20 hareket ettiler. Artık etraflarında konsolide oluyorlar. Bu, piyasa fiyat hareketinin hareket eden kuvveti hızında yavaş yavaş yükseldiğini gösteriyor.

Aşağıdaki yatay bölgeler, yatay yatay çizgiler olarak kaydediliyor: 145 $, 130 $ ve 115 $ ‘ın biraz altında bir bölge, bu kriptonun, iyi bir düşüşü tersine çevirme temelleri elde etmek için kullanılması gerekebilir. Bu bölgelerin etrafında güçlü bir düşüşün tersine çevrilmesi, ZEC / USD pazarında yükselişe neden olan bir piyasaya yol açabilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.