Neo Coin Analiz 17 Şubat

17.02.2019
62
A+
A-
Neo Coin Analiz 17 Şubat

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 11 $, 13 $, 15 $
    Birikim bölgeleri: 6 ABD Doları, 5 ABD Doları, 4 ABD Doları

NEO / USD pazarında 10 Şubat’tan bu yana zayıf bir düşüş yaşandı. ABD doları şimdi kripto karşısında hafif değer kaybetmekte, bu nedenle diğer üst menzil bölgelerine girme nedeni ortaya çıkmaktadır. Şu anda, menzil bölgeleri şimdi 9 ile 8 $ arasında değişen fiyatlarda bulunuyor.

İki SMA, pazar menzili noktalarının altında bulunur, ancak alt işaretine daha yakındır. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’ya aşağıdan dokundu. Fiyat şimdi menzil bölgelerinde kuzeye doğru güçlü görünüyor. Stokastik Osilatörler, kuzeye doğru işaret etmek için 80 aralığının altındaki kılları aştı.

Göstergeler, boğaların bu kripto ticaretine ikna edici bir geri dönüş yapmak için şiddetle çaba sarf ettiğini belirtti. NEOUSD piyasası, yatay bir fiyat hareketi sırasında bu noktalarda güçlü bir ters dönüş olabileceğinden, kuzeye doğru 10 ila 11 dolar yatay işaretlerin kırılmasını zor bulabilir. Bu nedenle boğaların kafeslenmesine neden olabilir. Ve, bu noktalar ayılar için iyi bir giriş noktası olabilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara