Nodis

03.03.2019
25
A+
A-
Nodis

Uyarıyı dikkate alın!

NODIS, yerel işletmelerin çevrimiçi olarak fark edilmelerine, mağaza trafiğini artırmalarına ve rekabetten farklı olmalarına yardımcı olma görevini üstlenmektedir. Blockchain teknolojisi ile hizmetlerimizi merkezden uzaklaştırabilir ve kullanıcılara ödül olarak kripto para birimi sunabiliriz. “Nodis Hakkında” bölümünde daha fazla ayrıntı görün.

Sorun

Sosyal medyagenç müşterilerin% 84’ünü etkiliyor

İşletmelerin % 67’si sosyal medya pazarlamasında iyi bir getiri elde etti.

Kanadalı küçük işletmelerin % 47’sizaman, para ya da uzmanlık eksikliği nedeniyle sosyal medyaya yatırımyapmamaktadır 

Çözüm

NODIS, yukarıdaki sosyal medya pazarlamacılığı ağrıları noktasını benzersiz Challenge programımız aracılığıyla çözmeyi hedeflemektedir.

İşletmeler, katılımcılar için platformumuza bir meydan okuma gönderebilir. “Mağazamızın önünde bir selfie alıp sosyal medyada yayınlamak” gibi bir şey olabilir.

Tamamlama belgesi verildikten sonra, platformdaki tüm kullanıcılar Challenge kriterlerini karşılayıp karşılamadığı konusunda oy kullanabilir. Hem onaylanmış katılımcılar hem de çoğunluk tarafındaki seçmenler NODIS belirteçleriyle ödüllendirilecek.

NODIS tokenleri, Nodis.io’da ürün / hizmet kuponları değişimi için tasarlanmıştır.

Nodis Hakkında

Sosyal medyadan önemli etkileri olan bir çağda yaşıyoruz. Binlerce yıl, her tür işletme için kilit büyüme segmentidir. % 84’ü bir satın alma yapmadan önce çevrimiçi yorumlardan etkilenir. Yine de, Kanadalı küçük işletmelerin% 47’si zaman, para ya da uzmanlık eksikliği nedeniyle sosyal medya pazarlamasına yatırım yapmamaktadır. Bu, daha büyük bütçeli diğer büyük şirketlere karşı rekabet edebilirliklerini önemli ölçüde azaltır.

Nodis.io, sosyal medya pazarlamacılığı ağrısını benzersiz Challenge sistemimizle çözmeyi amaçlamaktadır. İş, insanların katılması için platformumuza bir meydan okuma gönderebilir. Bir Mücadelenin bir örneği “mağazamızın önünde bir selfie alıp ardından sosyal medyanıza göndermek” olabilir.

Tamamlama kanıtı Challenge katılımcısı tarafından gönderildikten sonra, platformdaki tüm kullanıcılar etkinlik ölçütlerine uyup uymadığı konusunda oy kullanabilir. Hem onaylanmış katılımcılar hem de çoğunluk tarafındaki seçmenler NODIS belirteçleriyle ödüllendirilecek.

NODIS belirteçleri, kullanıcıların yerel mağazalarda kullanabilecekleri Nodis.io’daki ürün veya hizmet kuponu alışverişinde bulunmak üzere tasarlanmıştır. Bu Challenge sistemi içine yerleştirilmiş eşsiz bir ödül programıdır.

Blockchain, Nodis.io’ya yalnızca kendi şifreleme para birimimizi yaratma kabiliyeti sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Challenge gönderme oylama adımını şeffaf bir şekilde merkezden uzaklaştırabilir. Bu Nodis.io’nun küçük işletmeler için ultra yüksek pozlama yaratmadaki eşsiz değeri önerisi. Challenge katılım düzeyinde maruz kalma ve ağdaki kişiler gönderim kanıtları için oy kullandıklarında daha fazla maruz kalma kazanacaklar.

İşletmeler İçin Kullanıcı Avantajları 
:

  • Zorluklar ve oylama yoluyla çevrimiçi gösterimi arttırır.
  • Kupon kullanım ücretinden gelen trafiği artırın
  • Aylık bir Mücadeleyi yayınlamak için önceden bir maliyet yok

Mücadele Katılımcılarına:

  • Yerel işletmelerden alınan kuponlar mağaza düzeyinde kolayca kullanılabilir
  • Zorluk, başkalarıyla yapmak için eğlenceli bir sosyal etkinlik olabilir.
  • Teknik olmayan bir yolla kripto para biriminde ödüllendirildi

İco Başlama : 06,04,2019

İco Bitiş : 06,07,2019

Kripto Haber