Zcash Analiz 3 Mart

03.03.2019
20
A+
A-
Zcash Analiz 3 Mart

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 65 $, 70 $, 75 $
    Birikim bölgeleri: 45 $, 40 $, 35 $

ZEC / USD piyasa değerlemesi ilk önce düşüşte, 24 Şubat’ta ortalama 60 dolara, 50 doların üzerinde bir piyasaya düşmüştü. 25 Şubat ertesi gün, kripto ticareti bugüne kadar 50 $ işaretinin yakınında çok zayıf bir şekilde seyrediyordu.

Şu anda olduğu gibi, piyasa 50 günlük SMA ile birlikte ticarete eşit şekilde devam etti. Bu arada, şu anki aralık bölgeleri olarak 55 $ ve 50 $ işaretlerini kabul etmek de normal olabilir. 14 günlük SMA, aralık bölgeleri içindeki 50 günlük SMA’nın üzerinde bir bitdir. Stokastik Osilatörler, 20 aralıkta birleşmiş gibi görünmektedir ve hala görünüşte güneyi göstermektedir. Bu, ayılar hala bu pazar itici gücünde bir ölçüde olduğunu gösteriyor.

Piyasa güneye daha da zayıf bir nokta atarsa, daha düşük bir alana girdiğini görme olasılığı olabilir. Bununla birlikte, piyasadaki işlemlerde piyasa gücünü tamamen alırken piyasanın 40 ila 35 dolar arasındaki fiyat bölgelerinden daha düşük olması beklenmemektedir. Boğaların girişine uyması için ani bir düzeltme de yapılabilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara