Offerzone İCO (OFZ Token)

06.10.2018
55
A+
A-
Offerzone İCO (OFZ Token)

Offerzone nedir?

OFFERZONE, dünyada blokaj teknolojisini kullanan türünün ilk örneği olan merkezileştirilmiş bir Peşte-Ön Teklif platformudur. Platform, dünyanın her köşesinden insanların çeşitli mal ve hizmetlere ilgi duyabilecekleri eşsiz bir yerdir.

Kullanıcılar, kullanılıp kullanılmadıklarına, açık kutuya veya yepyeni olmasına ve aynı zamanda kazançlarını en üst düzeye çıkarmasına bakılmaksızın her türlü ürünü alabilir ve satabilirler. Platform, ürünlerinin hedef tüketicileri ile kolay bir bağlantı sağlayarak perakendeciler için kolay bir çözüm sunuyor.

Offerzone Misyonu

Platformun misyonu, blockchain teknolojisinin doğru kullanımı ile çevrimiçi perakende pazarında üretici ve tüketici egemenliğini sağlamaktır. Platform,% 100 şeffaflık sağlayan ve tüketicilerin kendi verilerini kullanarak kendi verilerini kullanmalarını sağlayan akıllı sözleşmeler ve veri şifreleme teknolojileri kullanmaktadır. Tüketicilerin, satıcıların ve marka sahiplerinin ortak başarısını gerçekleştirmek için onu yönetmek, yönetmek ve faydalanmak.

Platform, tüm dünyadaki kullanıcıların daha az para ödeyerek ve milyonlarca insanı aynı amaçla birleştiren bir toplulukta çevrimiçi satış yoluyla daha fazla kazanç sağlayarak e-ticaret endüstrisini bozmayı amaçlıyor.

Offerzone OFZ Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jetonu sembolü: OFZ
Jeton satış tarihi: Ekim, 1, 2018- Aralık, 17, 2018
Kabul edilen ödeme yöntemleri: BTC, BCC, LTC, ETH, ETC ve DASH
Toplam alınan arz: 326.200.000 OFZ

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.